به نقل از سایت: www.mehrnews.com

به گزارش خبرنگار مهر، سپیان کاشجیان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قبل از هر چیز آرزوی موفقیت و صلح برای کشور و مردم ایران را دارم.
وی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان داشت: کمال تشکر و قدردانی را از مسئولین جمهوری اسلامی ایران دارم که این فرصت را برای جامعه ارامنه فراهم کرده که دو نماینده از شمال ایران و جنوب ایران در مجلس شورای اسلامی داشته باشند.
سپیان کاشجیان اظهار داشت: قرن هاست که ارامنه در ایران حضور دارند و خودشان را اقلیت نمی‌دانند و سعی کرده در کنار مردم ایران و مسائل سیاسی روز ایران باشند.
پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران گفت: همکاری ارامنه با مسائل سیاسی و روز ایران همواره تداوم داشته است.
وی با اشاره به مشکلات سال‌های اخیر نیز ادامه داد: در این ایام نیزارامنه در کنار مسئولین ایستاده اند و همکاری لازم را داشته اند.
پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران تصریح کرد: همکاری ارامنه و مردم و مسئولین ایران در مسائل فرهنگی، آموزشی و … بسیار صمیمانه بوده و امید است این همکاری ادامه داشته باشد.
سپیان کاشجیان در ادامه سخنان خود با شااره به حضور دو نماینده از ارامنه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با این امکانی که جامعه ارامنه برای حضور در مجلس شورای اسلامی دارند فرصتی است که ما دغدغه خود را به مجلس برده و به حضور مسئولین نظام برسانیم.
وی در بخش پایانی سخنان خود گفت: ما در منطقه‌ای زندگی می‌کنیم که پر از تلاطم و مشکلات سیاسی است اما با قاطعیت در ایران آسایش وجود دارد و امید است این امنیت تداوم وجود داشته باشد و ارامنه هم در این خصوص همکاری کامل دارند.