به نقل از سایت: www.icana.ir

عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه نمایندگان مسیحی، یهودی و زرشتی در اعلام انزجار از اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را قرائت کرد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 20 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی، بیانیه نمایندگان پیروان ادیان یهودی، مسیحی (ارامنه)، آشوری و کلدانی و زرتشتی را که در اعلام انزجار از اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران است را قرائت کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

تصمیمات اخیر رئیس‌جمهور آمریکا، یعنی یکی از جیره‌خوارترین عوامل استکبار صهیونیسم جهانی علیه معنوی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی انقلابی جهان سبب خشم موحدین جهان گردیده است.

اعلام رسمی خصومت استکبار نسبت به این نهاد مردمی، در شرایطی که تمام امکانات آن در اختیار آسیب‌دیدگان سیل قرار گرفته، نشانه‌ای جز دشمنی رژیم آمریکا با تمام ملت ایران نیست.

ما ایرانیان موحد به پیروی از پدر معنوی موحدان جهان حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، از تمامی موحدان جهان دعوت می‌کنیم که در راستای صیانت از اعتقادات توحیدی خود و حمایت از ارزش‌های الهی در دفاع از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران مراتب انزجار خود را از تصمیمات استکبار و صهیونیسم را هرچه رساتر اعلام کرده و به حمایت از سپاه عزیز اقدام کنند.

یوناتن بت کلیا، نماینده آشوریان و کلدانیان

اسفندیار اختیاری کسنویه یزد، نماینده زرتشتیان

ژرژیک آبرامیان، نماینده مسیحیان ارامنی جنوب کشور

سیامک مره صدق، نماینده کلیمیان

کارن خانلری، نماینده مسیحیان ارامنی شمال کشور