رونمائی از کتاب زندگینامه واهیک طروسیان، مربی و ورزشکار موفق ارمنی

 

روز جمعه، مورخ 10 مرداد 1393 در سالن اجتماعات "آلنوش طریان" مجتمع آموزشی ارامنه اصفهان با حضور اسقف اعظم ارامنه، رئیس و اعضاء شورای خلیفه گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران، آقایان جزینی عضو شورای شهر اصفهان، طاهری و عراقی زاده مدیر عامل و قائم مقام باشگاه گیتی پسند، کریمیان رئیس ورزش شهرداری و جمع کثیری از میهمانان مراسم رونمائی از کتاب زندگینامه واهیک طروسیان سرمربی تیم فوتبال باشگاه گیتی پسند به نام (فوتبال، زندگی من) برگزار گردید.

در این مراسم هومان دانایان نویسنده کتاب، که سالیان متمادی دبیر ادبیات فارسی در مدرسه ارامنه کاتارینیان بوده و مقاله های بسیاری در خصوص فرهنگ ارمنی و همچنین نسل کشی ارامنه در سال 1915 میلادی به رشته تحریر درآورده، طی ایراد سخنانی به شرح زندگینامه واهیک طروسیان پرداخت. 

در ادامه واهیک طروسیان با شرح دوران مختلف زندگی ورزشی خود و همچنین موفقیت ها و چالش های آن زمان و با ارج نهادن به موفقیت های فوتبالیست های ارمنی، از خانواده خود و تمامی مربیان و ورزشکارانی که همواره پشتیبان او بوده اند تشکر نمود. 

از دیگر سخنرانان این برنامه، عراقی زاده، نماینده باشگاه گیتی پسند بود. وی با تقدیر از عملکرد واهیک طروسیان در این باشگاه، ابراز امیدواری نمود که شاهد پیشرفت روزافزون ایشان در کسوت مربیگری باشیم.

رئیس شورای خلیفه گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران، نوئل میناسیان با اشاره به حضور و خدمتگزاری همه جانبه ارامنه در عرصه های مختلف کشور، از نویسنده کتاب که با نثری سلیس و قلمی روان نه تنها زندگینامه و موفقیت های واهیک طروسیان را به رشته تحریر درآورده، بلکه به دست آوردهای تیم های فوتبال ارامنه اصفهان و شاهین شهر در دوران پس از انقلاب اسلامی اشاره نموده است، قدردانی نمود. 

در پایان مراسم اسقف ارامنه اصفهان و جنوب ایران ضمن تقدیر و تشکر از نویسنده کتاب، تبریکات صمیمانه خود را نثار واهیک طروسیان کرد و افتخارآفرینی و موفقیت هرچه بیشتر ورزشکاران ایرانی را از درگاه خداوند متعال مسئلت نمود.

 


نظر خود را بنویسید


Security code
Refresh

نظرات  

 
0 # Hermine 1393-05-24 11:45
Vahik jan I am very happy for you. I am glad I have a brother in . :oops: law like you. I read your book and I love it
پاسخ دادن | نقل قول کردن و پاسخ دادن | نقل قول کردن
 
 
+3 # هومان دانایان 1393-06-02 13:52
سلام .ضمن عرض سپاس و تشکر و احترام وادب به حضور ارجمند حضرت اسقف و همراها ن شریف ایشا ن که زحمت کشید ند و در مراسم رونما یی کتا ب اقا ی وا هیک طرو سیا ن حضور به هم رسا نید ند به ویژه جنا ب اقای نو ئل مینا سیا ن که با سخن رانی عا لی خویش بنده را شر منده کرد ند. ارزوی پیروز ی و بهروزی جا معه ارامنه را دارم وامید وارم در اینده بتوا نم خدما ت بیشتر ی به این جا معه شریف ونجیب وگران قدر بنما یم.واستعداد های نهفته ا نا ن را برای کل ملت ایران اشکا ر نمایم .اراد تمند ا حا د جا معه ارامنه هو ما ن د ا نا یا ن
پاسخ دادن | نقل قول کردن و پاسخ دادن | نقل قول کردن
 
 
0 # پیــــــدا مهجور 1395-04-23 13:00
قدر آیینه بدانیم چوهست . . .
سپاس از همه ی کسانی که ارج نهادن بزرگان در زمان حیاتشان را دغدغه ی خویش می دانند.
پاسخ دادن | نقل قول کردن و پاسخ دادن | نقل قول کردن
 
 
Persian Armenian

گزارش تصویری

گالری فیلم