ارامنه نیز همانند مردم ایران از نعمت انقلاب بهره‌مند شدند

به نقل از سایت: www.icana.ir

ژرژیک آبرامیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دستاوردهای 40 ساله انقلاب ضمن تبریک به مناسبت ایام دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی ایران انقلابی نبود که برای تغییرات اقتصادی یا فرهنگی باشد، این انقلاب ریشه تاریخی و ریشه در تفکر و باورهای مردم دارد.

نماینده مسیحیان ارمنی حوزه جنوب در مجلس افزود: ایران با رژیم سابقی که در آن زمان حکمفرما بود، تقریبا بخشی از کارگزاران رژیم سلطه جهانی به رهبری آمریکا بود. کشور ما استقلال نداشت و خودمختار نبود بلکه در چینش پازل تصویر کل دنیا، یک مرکز بسیار مهم و مرکز قدرتی بود که در اختیار رژیم‌های استکباری به سرکردگی آمریکا قرار داشت.

وی اظهار داشت: مهمترین چیزی که انقلاب نه تنها برای مردم کشور خود بلکه برای جهان داشت این بود که یک مبارزه مهم و راهبردی با استکبار جهانی را آغاز کرد و این مبارزه چیزی نبود که در کوتاه مدت بتواند به هدف برسد بلکه یک مبارزه و راه و روش زندگی است که تا به هم ریختن نظام سلطه ادامه خواهد داشت.

انقلاب آغاز مبارزه ای است که تا برقراری عدالت در جهان ادامه دارد

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران آغاز یک نهضتی بر ضد استکبار جهانی بود، درحالی که استکبار خود زاییده‌ای باطل است و می‌خواهد انسان را مطیع و برده خود کند؛ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران آغاز یک مبارزه‌ای است که تا برپایی عدالت در جهان ادامه خواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه ارامنه و سایر ادیان توحیدی به اندازه سایر آحاد ملت ایران بعد از انقلاب دچار تحول شدند، خاطرنشان کرد: تحولی که نشان از بیداری و ایستادن در برابر باطل دارد و تمام آحاد ملت ایران از این نعمت برخوردار شدند؛ امیدوارم که این انقلاب اسلامی همواره به اهداف خود دست پیدا کند.

 

نظر خود را بنویسید


Security code
Refresh

 
Persian Armenian

گزارش تصویری

گالری فیلم