افتتاح کارخانه شرکت پاکسان در ارمنستان

به نقل از سایت: www.yerevan.mfa.ir

کارخانه تولیدی شرکت پاکسان وابسته به هلدینگ توسعه صنایع بهشهر با حضور جناب آقای سید کاظم سجادی سفیر محترم فوق العاده و تام الاختیار کشورمان در ایروان ،آقای بابایان معاون وزیر اقتصاد و سرمایه گذاری ارمنستان، آقای یوسفی مدیرعامل توسعه صنایع بهشهر، آقای وکیلی مدیرعامل شرکت پاکسان و جعمی از تجار و بازرگانان دو کشور افتتاح شد. 

در این مراسم جناب آقای سجادی سفیر محترم با اشاره به ظرفیت های موجود در ارمنستان از جمله تسهیلات منطقه آزاد مغری به سرمایه گذاران ایرانی، معافیت های ناشی از تعرفه ترجیحی با اتحادیه اوراسیا و لغو روادید میان دو کشور و تلاش های دولت جدید ارمنستان برای رفع موانع گمرکی  را گام های مهمی برای ارتقای روابط دو کشور ارزیابی کرد. 

در این مراسم آقای بابایان معاون وزیر اقتصاد ضمن استقبال از سرمایه گذاری شرکت های ایرانی در ارمنستان حمایت دولت ارمنستان را از تولید کنندگان ایرانی و رفع موانع کاری آنها اعلام کرد . در این مراسم همچنین آقای یوسفی مدیرعامل توسعه صنایع بهشهر  و آقای وکیلی مدیرعامل پاکسان توضیحاتی در خصوص فعالیت شرکت های زیر مجموعه خود و رویکرد همکاری با ارمنستان ارائه کردند.


نظر خود را بنویسید


Security code
Refresh

 
Persian Armenian

گزارش تصویری

گالری فیلم