مترو از شمال تا جنوب شهر به طور کامل در اختیار مردم است

به نقل از سایت: www.imna.ir

به گزارش خبرنگار ایمنا، قدرت الله نوروزی صبح امروز (شنبه) در برنامه رادیویی «سلام اصفهان» اظهارکرد: فاز سوم خط اول مترو تکمیل شده و در حال حاضر این وسیله نقلیه ایمن از ایستگاه پاسداران در خیابان امام خمینی(ره) تا صفه یعنی از شمال تا جنوب شهر به صورت کامل در اختیار مردم قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه مترو در رفع مشکلات ترافیکی، کاهش آلودگی هوا و افزایش رفاه عمومی بسیار تاثیر گذار است، انتظار می رود مردم بیشتر از این وسیله ایمن و ارزان استفاده کنند تا شاهد کاهش ترافیک در سطح شهر باشیم.

شهردار اصفهان با اشاره به فرارسیدن روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، گفت: شهرداری اصفهان بنا بر مسئولیت اجتماعی خود برای سلامت شهر و شهروندان، با همکاری ارگان‌ها و دستگاه‌های ذی‌ربط با محوریت سازمان فرهنگی اجتماعی درصدد آگاهی بخشی به مردم است که امیدواریم این اقدامات با کمک مردم بتواند منشأ آثار خوبی برای شهر و شهروندان باشد.

وی با گرامیداشت فرارسیدن سالگرد شهادت دکتر بهشتی این روحانی متفکر اصفهانی که به نام روز قوه قضاییه نامگذاری شده است، اظهارکرد: شهید بهشتی از روحانیون متفکر و توانمندی بود که به شیوه پیامبر اسلام(ص) تلاش می‌کرد فطرت و عقول انسان‌ها را با سخنان منطقی، حکیمانه و موعظه‌های شایسته و گفت و گوی سازنده شکوفا کند.

نوروزی ابراز امیدواری کرد: همه ما در هر جایگاهی باید این روش را الگوی خود قرار داده و با گفتار و رفتار درست و بجا کرامت انسان‌ها را گرامی بداریم و با درک صحیح از مشکلات جامعه، تنها در راه خدمت به مردم، مصلحت اجتماعی و منفعت عمومی گام برداریم و سخن بگوییم.

وی از افرادی که زمینه تماشای مسابقات فوتبال که توسط سیمای جمهوری اسلامی پخش شد را فراهم کردند، تشکر کرد.

 

نظر خود را بنویسید


Security code
Refresh

 
Persian Armenian

گزارش تصویری

گالری فیلم