دیدار محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان با پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران

روز چهارشنبه، مورخ 13 دی 1396، محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان و هیئت همراه با حضور در کلیسای وانک اصفهان با پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران سیپان کاشجیان و مسئولین شورای خلیفه‌گری و هیئت مذهبی دیدار نمودند. 

در این دیدار استاندار محترم اصفهان ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن میلاد فرخنده حضرت عیسی مسیح(ع) و آغاز سال ۲۰۱۸ میلادی، فرمود: در سطح دنیا بسیاری تلاش می کنند با ایجاد اختلاف و اختلال بین ادیان به اهداف خود دست یابند. 

وی با اشاره به گسترش فرهنگ خشونت در دنیا اظهار کرد: آنچه که می تواند مردم را از گزند این آسیب ها دور نگه دارد ایمان به خدا و فرهنگ و باور مردم در ادیان مختلف می باشد. 

پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان گرامی و ابراز خرسندی از نخستین حضور استاندار اصفهان در کلیسای وانک، مراتب تشکر و قدردانی خود را بابت دریافت مجوزهای برگزاری جشن‌های سال نو میلادی اعلام نمود. وی با اشاره به حوادث چند روز اخیر در کشور و با تاکید مداخله خارجی در این حوادث بیان داشت: در سال نو میلادی و سالروز تولد حضرت مسیح دعا می‌کنیم که مهر و محبت میان مردم کشورمان بیشتر شود و صلح در سرتاسر جهان برقرار باشد.

 


نظر خود را بنویسید


Security code
Refresh

 
Persian Armenian

گزارش تصویری

گالری فیلم