مذاکرات مقام های مالیاتی و گمرگی ایران و ارمنستان

به نقل از سایت: www.yerevan.mfa.ir

جناب آقای سید کامل تقوی نژاد معاون محترم وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان مالیاتی کشورمان که در راس هیاتی اقتصادی به ارمنستان سفر نموده است، روز دوشنبه 1396/08/01 با جناب آقای وارتان هاروتونیان رئیس محترم کمیته درآمدهای دولتی ارمنستان دیدار نمود.

در این دیدار که جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان نیز حضور داشت، آقای هاروتونیان ضمن خیرمقدم به هیات ایرانی از سوابق و پیشینه همکاریهای دو کشور در حوزه های اقتصادی و بازرگانی و حسن روابط دوجانبه در زمینه های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی تمجید نموده و خوستار افزایش و توسعه همکاریهای گمرگی و مالیاتی بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان گردید.

جناب آقای تقوی نژاد معاون محترم وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان مالیاتی کشورمان نیز با اشاره به برگزاری چهاردهمین کمیسیون مشترک همکاریهای دو کشور در تهران، خواستار حضور حداکثری مقام های اقتصادی و گمرگی ارمنی در این مذاکرات گردید. وی همچنین بر ضرورت اطلاع رسانی و ارائه تسهیلات مالیاتی برای تجار و سرمایه گذاران ایرانی جهت حضور در فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری این کشور گردید.

در این ملاقات طرفین با اشاره به سفر اخیر جناب آقای کارن کاراپتیان نخست وزیر محترم ارمنستان به کشورمان بر اهمیت تشکیل شرکت مشترکی برای فراهم نمودن تجارت آسان بین فعالین اقتصادی دو کشور تاکید نمودند. 

 

نظر خود را بنویسید


Security code
Refresh

 
Persian Armenian

گزارش تصویری

گالری فیلم