پیامهای تبریک اسقف اعظم سبوه سرکیسیان به رهبر انقلاب و رئیس جمهور ایران

 

به نقل از سایت: www.hyeli.com

 

پیامهای تبریک اسقف اعظم سبوه سرکیسیان  به رهبر انقلاب و رئیس جمهور ایران در مورد به اجرا درآمدن توافق تاریخی میان ایران و گروه 1+5.

 

محضر مبارک حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای

مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی ايران

امروز در کمال مسرت و افتخار شاهد پيروزی ديپلماسی ايرانی به عنوان حاصل و ثمره سياست خردمندانه و حکيمانه رهبريت نظام جمهوری اسلامی ايران هستيم.

به اجرا در آمدن توافقنامه ميان ايران و گروه 1+5 بر پايه و اساس احترام و اعتماد متقابل و لغو تحريم ها عليه ايران چشم انداز روشنی از تقويت صلح و امنيت نه تنها ميان ايران و اروپا، بلکه کل جهان ترسيم می نمايد.

اين توافقنامه گواهی است بر صداقت مقامات ارشد ايران و در راس آن ها مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی ايران و تاکيدی است بر اين نکته که توانايی و دانش هسته ای تنها با اهداف صنعتی و علمی و در جهت رشد و توسعه ملت بزرگ ايران مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

بدينوسيله از جانب خود و به نمايندگی از ملت ارمنی اين پيروزی را به حضرتعالی و ملت بزرگ ايران تبريک گفته و از صميم قلب برای حضرتعالی موفقيت و طول عمر و برای ميهن عزيز خود ايران پيشرفت و صلح  مسئلت می نمائيم.

 

دعا گو

اسقف اعظم سبوه سرکيسيان

خليفه ارامنه تهران

***

 

حضور ارجمند جناب حجت الاسلام و المسلمين دکتر حسن روحانی

رياست محترم جمهوری اسلامی ايران

با کمال مسرت و افتخار خبر به اجرا در آمدن توافق تاريخی ميان ايران و گروه 1+5  و لغو تحريم ها عليه ايران را دريافت کرديم.

بی ترديد اين توافق حاصل و ثمره سياست خردمندانه، دورانديش و توام با جديت دولت تحت رهبری حضرتعالی بوده و چشم انداز جديدی از روابط نه تنها ميان ايران و اتحاديه اروپا بلکه کل جهان را ترسيم می نمايد.

اين توافقنامه تائيدی است مجدد بر اين نکته که توانايی و دانش هسته ای تنها با اهداف صنعتی و علمی و در جهت رشد و توسعه ملت بزرگ ايران مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

بدينوسيله از جانب خود و به نمايندگی از ملت ارمنی پيروزی ديپلماسی ايرانی را به حضرتعالی و ملت بزرگ ايران تبريک گفته و از صميم قلب برای حضرتعالی، دولت جمهوری اسلامی ايران و ميهن عزيز خود ايران پيشرفت و صلح مسئلت می نمايم.

 

دعا گو

اسقف اعظم سبوه سرکيسيان

خليفه ارامنه تهران


نظر خود را بنویسید


Security code
Refresh

 
Persian Armenian

گزارش تصویری

گالری فیلم