هفدهمین نمایشگاه صادراتی ایران در ارمنستان برگزار می شود

 

به نقل از سایت: www.irna.ir

 

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران اعلام کرد: هفدهمین نمایشگاه صادراتی جمهوری اسلامی ایران همزمان با نمایشگاه PanArmenia Expo 2015توسط اتاق مشترک بازرگانی ایران و ارمنستان مهر ماه سال جاری در این کشور برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی اتاق ایران، قرار است این نمایشگاه از 16 تا 19 مهر ماه امسال در محل نمایشگاه های بین المللی ایروان برگزار شود.

نمایشگاه مزبور با توجه به همکاری ویژه کشور ارمنستان و همچنین حضور سایر کشورها دارای بخشهای متنوعی از قبیل صنعت، فناوری اطلاعات، صنایع کشاورزی و غذایی، لوازم خانگی، حمل و نقل، خودرو، انرژی، معدن و ماشین آلات، پتروشیمی، پلیمر و پلاستیک، بهداشتی، شوینده و آرایشی است.

حضور فعالان تولید و صنعتگران کشور در این نمایشگاه و ارائه دستاوردها و توانمندی های آنها در زمینه تجارت و صادرات پایدار و بلندمدت می تواند زمینه حضور در بازار ارمنستان و کشورهای مشترک المنافع به ویژه فدراسیون روسیه را فراهم آورد.

شانزدهمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان با مشارکت و حضور شرکت ها و واحدهای تولیدی و صادراتی ایرانی در شهر ایروان سال گذشته برگزار شد.

مراسم گشایش این نمایشگاه با حضور رییس و اعضای اتاق بازرگانی مشترک ایران و ارمنستان، سفرای کشورهای مصر، هند، لبنان، سوییس و لهستان در ارمنستان و برخی مقامهای دولت ارمنستان انجام شد.

نمایشگاه مزبور از 27 تا 30 شهریور 1393 با حضور بیش از چهل شرکت تولیدکننده و صادرکننده ایرانی در حوزه های فرش ماشینی و موکت، کاشی و سرامیک، صنایع دستی و گردشگری، پلی اتیلن، پزشکی، شیرآلات ساختمانی، ترانزیت و حمل ونقل، بسته بندی، محصولات کشاورزی، خوراک دام، برق و الکترونیک، محصولات فرهنگی، محصولات غذایی برگزار شد.

هدف از برگزاری این نمایشگاه ها معرفی توانمندی های صادراتی ایران در حوزه های مختلف کالایی و خدماتی، جذب بازارهای جدید برای عرضه کالا و خدمات، آشنایی بازرگانان و صادرکنندگان ایرانی با زمینه های اقتصادی ارمنستان، جذب سرمایه گذار ارمنستانی و ارایه پتانسیل ها و توانمندی های واحدهای تولیدی و صنعتی ایران است.


نظر خود را بنویسید


Security code
Refresh

 
Persian Armenian

گزارش تصویری

گالری فیلم